Vybrané projekty, které by vás mohly zajímat

Geodet copy projekt .png

Prodejní text pro webovou stránku

GEOMETRAKY.cz

Geodet copy projekt .png

Copywriting pro webovou stránku geometraky.cz je zaměřen na vyzdvižení výhod spolupráce s nezávislým geodetem. Vedle přesvědčivé prezentace kvality služeb byla jedním z hlavních cílů projektu optimalizace textu pro internetové vyhledávače.

Během průzkumu zákaznické skupiny vyšlo najevo, že se zákazníci, kteří vyhledávají geodetické řešení, zajímají především o rychlost zpracování. Také vzhledem ke specializaci nabízené služby, kdy nebylo nutné zákazníky přesvědčit o výhodách jejího využití, je prodejní text krátký a věcný. Protože klient nabízí dodací lhůtu v průměru o měsíc kratší než konkurence, hlavní sdělení bylo snadné určit a poté komunikovat.

“Investice do prodejního webu se mi už několikrát vrátila. Po dvou měsících, co mi Luboš pomohl předělat stránku, se počet objednávek víc než zdvojnásobil. Nabízím pořád to stejné, ale hodně lidí mi teď píše, že našli přesně to, co hledali." 

Jan Harašta, podnikatel, geometraky.cz 

Copywriting projekty.png

Prodejní text pro webovou stránku

PRUVODCEHLAVOU.cz

Copywriting projekt.png

Hlavním cílem copy bylo přesvědčit čtenáře, že změna v jejich životě a vztazích je možná a že Jana je ta, kdo jim ukáže, jak a kde začít.

Copy pro poradce ve vztazích je psáno empatickým tónem, se zaměřením na navození klidu a uvolněné atmosféry. Častým prvkem textu je vybarvení pocitů, se kterými se čtenář ztotožní a uvědomí si, že je v podobné situaci jako další lidé. Také se posiluje důvěra v poradce a jeho zkušenosti s těmito pocity.

"Moje nová stránka pro mě znamená velkou změnu ve vnímání mého poslání pro mě samotnou. Pomohlo mi to vžít se ještě více do své role profesionála a komunikovat s lidmi mnohem sebevědoměji. Díky větší poptávce a profesionálnímu vystupování mé stránky jsem se konečně odhodlala zvýšit ceny za své služby. I přesto se mi daří získávat nové zákazníky."

Jana Fabianová, poradce ve vztazích, pruvodcehlavou.cz 

The top priority for this face-mask producer was to create new website copy in the shortest time frame possible. In the early stages of the business, we focused on explaining to the British public the importance of face masks. Because of the higher price range and rapidly growing competition, in the second (current) phase, we focused on building the image of a quality, premium product.

Copy projekt

Prodejní text pro webovou stránku v angličtině

COTTONMASK.co.uk

Screenshot 2020-12-11 at 19.42.49.png

Pro projekt nové webové stránky výrobce bavlněných roušek ve Velké Británii byl čas zpracování hlavním kritériem. Podstatou copy bylo v první fázi přesvědčit zákazníky o potřebě roušku používat. Poté jsme se ve druhé verzi stránky (aktuální) zaměřili na vybudování image prémiového a kvalitního produktu, a to vzhledem k vyšší ceně výrobků a raketově rostoucí konkurenci na trhu.

Website copywriting 

COTTONMASK.co.uk

czech copy.png

Lunar Collection je byznys, který jsme založili společně s mojí partnerkou. Začal v době koronavirové krize, kdy ve Velké Británii bylo oficiální doporučení roušky na začátku nepoužívat. Díky naší znalosti o jejich účinnosti v ČR a výrobním kapacitám, které jsme měli k dispozici, jsme založili jednu z prvních firem na jejich výrobu v UK. V době, kdy roušky byly doporučovány, jsme již měli funkční byznys. Webová stránka byla jediným prodejním místem a její optimální nastavení bylo klíčové pro úspěch ve všech fázích podnikání.

ENG 

My partner and I founded Face Masks from Lunar Collection at the beginning of the COVID-19 pandemic. At the time, the UK government were not recommending face masks. We were well aware of the effectiveness of face masks in fighting the spread of the virus, as proved in Czechia. We reacted quickly and managed to set up as one of the first face-mask manufacturers in the UK. When the official UK point of view on wearing face masks shifted, we already had our business up and running. The website was our only sales outlet, and its optimisation has been the key to success during all phases. 

Pomůžu i vám 

Jsem tady, abych vám pomohl rozsvítit v hlavách vašich zákazníků a nakopnul tím váš byznys.

Vytvořím o vás hmatatelný obrázek, pomohu vám tím spojit se s vašimi zákazníky, komunikovat vaši hodnotu a zvýšit vaše příjmy.

Napište mi, na jakém projektu pracujete a jakým směrem byste si přáli, aby se vaše budoucnost vyvíjela.

Ještě nevíte? Nevadí, napište mi a dáme to dohromady společně.